Hyaluronic Active+ Cream Mask - Maska hialuronowa

  • poj. 50 ml
  • 150,00 zł

Hyaluronic Active+ Cream Mask - Potrójna moc kwasu hialuronowego - maska anti aging z kompleksem kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, wysokocząsteczkowego oraz kwasu hialuronowego zamkniętego w liposomach. Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy odmładza skórę i utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci, a także stymuluje syntezę kolagenu. Kwas hialuronowy wysokocząsteczkowy wiąże cząsteczki wody zwiększając poziom nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy zamknięty w liposomach redukuje ilość i głębokość zmarszczek. Olejek z awokado nie tylko intensywnie nawilża skórę, ale przede wszystkim przyspiesza łagodzenie podrażnień skóry spowodowanych na przykład trądzikiem, zawiera wiele cennych witamin: A, E, B12, B6 i witaminę C. Olej z orzechów macadamia to doskonały przeciwutleniacz i pogromca zmarszczek, doskonale się wchłania i rozświetla skórę, zawiera witaminę A, E, B1, B3 i B3. Pozostawia skórę ukojoną, miękką i elastyczną.

Właściwości: intensywne nawilżenie i odżywienie skóry, regeneracja skóry, spłycenie zmarszczek.

Efekt:  anti - age, nawilżenie i regeneracja.

Konsystencja: krem.

Aplikacja: nałożyć cienką warstwę na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu, pozostawić na ok. 10 minut. Po ok. 10 minutach wmasować w skórę pozostałości maski.

Typ skóry: dla skóry suchej oraz mieszanej, wymagającej nawilżenia.

Składniki aktywne: oligosacharydy, kompleks kwasu hialuronowego (niskocząsteczkowy, wysokocząsteczkowy oraz kwas hialuronowy zamknięty w liposomach), masło Shea, olej z awokado, olej z orzechów macadamia, aloes, alantoina, bisabolol, witamina E.