De-Stress Serum - serum do cery wrażliwej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 77080
  • Dostępność: Jest Jest
  • poj. 30 ml
  • 275,00 zł

Serum o działaniu  przeciwzapalnym, łagodzącym i redukującym podrażnienia. Zawarty w serum ekstrakt z trufli wpływa na proces leczenia podrażnień i  zaczerwień. Obniża nadwrażliwość skóry, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia skórne, zmniejsza pieczenie, mrowienie, działa ogólnie przeciwbólowo w miejscach silnie podrażnionych. Poprawia również odporność skóry na zmiany zapalne.

Ektoina działa przeciwzapalnie, chroni komórki przed promieniowaniem UVA, ciepłem i innymi stresorami fizycznymi i chemicznymi, obniża  TEWL (transepidermalna utrata wody), ma działanie antyalergiczne, wspiera mechanizmy naprawcze i ochronne komórek nawet pod wpływem czynników stresogennych. Kompleks  probiotyczny wzmacnia odnowę skóry i wspomaga gojenie się ran. Skóra staje się bardziej zrównoważona i sprężysta. Jest naturalnym probiotykiem wspomagającym odbudowę mikroflory bakteryjnej oraz kluczowych składników wpływających na wygląd i gęstość skóry. Wzmacnia naturalną barierę skóry, pobudza i przyspiesza procesy odnowy skóry. Wspomaga samoistną regenerację skóry dzięki korzystnemu działaniu bakterii, stymuluje produkcję kluczowych składników jakości i zróżnicowania skóry, poprawia spójność keratynocytów, zwiększa produkcję peptydów przeciwdrobnoustrojowych. Wzmacnia naczynia krwionośne i działa przeciwłojotokowo. Kwas hialuronowy wiąże wodę w naskórku, stanowi rezerwuar wilgoci i utrzymuje właściwe nawilżenie skóry. Kompleks węglowodanów zawarty w serum wykazuje silne powinowactwo zarówno do keratyny warstwy rogowej skóry jak i wody, dzięki czemu wiąże ją w naskórku i zapobiega jej utracie niezależnie od czynników zewnętrznych. 

Składniki aktywne: kompleks probiotyczny, ektoina, wyciąg z trufli, wysoko i nisko cząsteczkowy kwas  hialuronowy, kompleks węglowodanów,

Produkt zawiera 84% składników naturalnych.

Produkt wegański.