Vitamin C Energy Complex

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 77070
  • Dostępność: Jest Jest
  • poj. 9 ml
  • 155,00 zł

Vitamin C Energy Complex to witamina C, która rozwija swoje działanie bezpośrednio po połączeniu z przeźroczystym żelem nośnym. Ponieważ witamina C jest bezpośrednio wchłaniana przez skórę, natychmiast stymuluje metabolizm komórkowy, pobudza mikrokrążenie i wspomaga tworzenie się własnego kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia pigmentacyjne skóry, a używana regularnie w sposób widoczny poprawia ogólną kondycję i wygląd skóry.

Składniki aktywne: witamina C w postaci proszku - ester witaminy C 5% (Ascorbyl Phosphate). Rozpuszczalny w wodzie ester witaminy C z kwasem fosforowym jest przekształcany w wolną witaminę C, która jest silnym antyoksydantem, stymuluje przebudowę kolagenu w skórze, stymuluje metabolizm komórek, rozjaśnia istniejące przebarwienia, chroni przed powstaniem nowych przebarwień, blokuje rozwój melaniny oraz niweluje blizny po trądzikowe.

Nie zawiera oleju mineralnego, parafiny, silikonów ani parabenów.

Aplikacja: po aktywacji produktu i nakręceniu pipety na słoiczek produkt należy wstrząsnąć. Następnie nakładać równomiernie na oczyszczoną skórę.

Koncentrat może być stosowany także w pielęgnacji domowej jako serum pod krem zarówno na dzień jak i na noc. Podczas stosowania koncentratu należy chronić skórę przed słońcem stosując produkty z filtrami przeciwsłonecznymi.

Po kilku dniach produkt nie zmienia swych właściwości ani efektywności działania. Produkt powinien być przechowywany poza bezpośrednią ekspozycją na światło.

Produkt odpowiedni dla każdego typu skóry.